Návrat na titulní stranu

Kdo jsem | Jiner - výroba kompenzačních pomůcek pro handicapované sportovce | Vrchlabí

Kdo jsem

Jmenuji se Jiří Němeček a již od roku 1992 provozuji soukromou praxi se zaměřením na servis a prodej jízdních kol, stavbu jízdních kol na zakázku, sváření zakázkových hliníkových rámů pro jízdní kola. Od roku 1998 také vyrábím kompenzační pomůcky pro handicapované sportovce. Při jejich výrobě vycházím ze zkušeností a požadavků postižených sportovců. Kompenzační pomůcky jsou vyráběny v úzké spolupráci s koncovým handicapovaným uživatelem a jsou mu tak upraveny přímo na míru dle jeho požadavků.
Kompenzační pomůcky dodávám také do různých škol a center pro handicapované. Mými odběrateli tak například jsou - UP v Olomouci, Centrum Paraple Praha, SKV Praha, Centrum handicapovaných sportovců Jánské Lázně, UK v Praze, Západočeská univerzita v Plzni, Centrum pro rodinu a sociální péči Ostrava, Lipno servis Lipno nad Vltavou, Univerzita J.E.Purkyně v Ustí nad Labem, ZŠ pro tělesně postižené Opava.

Máte-li o mé služby zájem, kontaktujte mne, vyslechnu si Vaše přání a společně najdeme nejlepší řešení, aby výsledný produkt respektoval Vaše požadavky.

Foto: Jiří Němeček